İstanbul İngilizce Özel Ders

Lisuni.com, İngilizce öğrenmek ve öğretmek isteyenler için İngilizce özel ders verme platformu olarak hizmete açılmıştır.

Lisuni.com sadece İngilizce özel ders ilanları değil, tüm dillerden özel dersi kapsamaktadır. Yani İspanyolca özel ders, Almanca özel ders ve Fransızca özel ders gibi ilanları da sistemimizden rahatça bulabilirsiniz. Sistemin amacı, öğrenmek için öğret teması üzerine kurulmuştur. Şöyle ki, bilginizi bir başkasına öğretirken kendi bilginizi de pekiştireceksiniz.

İstanbul İngilizce özel ders, Ankara İngilizce özel ders, İzmir İngilizce özel ders ilanlarına ve öğretmenlere ulaşmak için hemen arama yapabilirsiniz.

İngilizce özel ders için öğretmen mi arıyorsunuz? Skype üzerinden canlı ders mi almak istiyorsunuz? Hemen Lisuni.com’a kayıt olun ve size uygun İngilizce özel ders öğretmeninizi bulun. Mesaj gönderin ve ders çalışmaya hemen başlayın. İngilizce özel ders bulmak 2 dk’dan az sürer.

Hangi Özel Dersler Mevcuttur?

Şu anda sistemimiz yeni olduğu için size uygun öğretmeni bulurken sorun yaşayabilirsiniz. Ancak zaman içerisinde yeni kayıtlar ile birçok dilde öğretmen bulabileceksiniz. Örnek vermek gerekirse;

-İngilizce özel ders

-İspanyolca özel ders

-Almanca özel ders

-Arapça özel ders

-Rusça özel ders

gibi yabancı dil özel derslere ulaşabileceksiniz.

Dersler nasıl yapılmaktadır?

Derslerin online sistemler üzerinden yapılması tavsiye edilmektedir. Coronavirüs sebebiyle sadece online dersleri kullanmaktayız.

Yorum Bırak

In response to:

İstanbul İngilizce Özel Ders

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*